Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Právny servis

Komplexný servis

Naša realitná kancelária zabezpečujeme klientom komplexné právne služby, vypracovanie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, vypracovanie znaleckých posudkov, vybavenie financovania formou hypotekárneho úveru, obhliadky nehnuteľnosti, ďalej poskytujeme klientom popredajný servis (prehlásenie energií, prítomnosť pri odovzdávaní nehnuteľnosti) a mnoho ďalších služieb.

Rezervačná záloha

Najprv si treba pozrieť podmienky zmluvy o rezervácii nehnuteľnosti a pred kúpou si treba vždy zvážiť svoje finančné možnosti. Získanie hypotekárneho úveru v banke nie je verejným prísľubom, ináč povedané, nie je naň právny nárok.  Preto Vám ako seriózna realitná kancelária odporúčame:

1. Využite tzv. hypotekárny certifikát alebo úver na nešpecifikovanú nehnuteľnosť prostredníctvom nášho hypotekárneho špecialistu. V tomto kroku zistíte či Vaše príjmy a bonita sú postačujúce na schválenie výšky úveru o ktorú ste požiadali.

2. V prípade ak hypotekárny certifikát alebo úver na nešpecifikovanú nehnuteľnosť postačuje na výšku úveru ktorú ste žiadali môžeme pristúpiť k podpisu rezervačnej zmluvy. Je na 95% isté že úver na kupovanú nehnuteľnosť dostanete. Už sa nemusíte báť že by rezervačná záloha prepadla v prospech realitnej kancelárie a vy prídete o nemalú čiastku svojich peňazí.