Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

SPOZNAJTE NÁS: ROBÍME TO INAK!

SORAREALITY & PARTNERS, S.R.O., je akreditovaná realitná kancelária, ktorá vznikla na základe dlhoročnej praxe a skúseností majiteľa spoločnosti s pôsobením v sfére financií, sprostredkovania hypoték už 10 rokov a preto sme sa rozhodli na priamo si zastrešiť a ponúknuť komplexný servis v rámci realít a financií naším klientom.

U nás v našej realitnej kancelárii sa venujeme klientom od začiatku, až do konca celého procesu. Po ukončení však naša spolupráca nekončí, realitná kancelária Vám efektívne zabezpečí po realitný servis, to znamená akýkoľvek právny problém, alebo problém s danou nehnuteľnosťou, Vám dokážeme pomôcť vyriešiť. V pomere služba a cena za našu prácu Vás určite osloví. Naša realitná kancelária Reality & Partners, s.r.o. poskytuje klientom komplexné služby, vrátane právneho poradenstva, pri kúpe alebo predaji nehnuteľností v Slovenskej republike. Zameriavame sa predovšetkým na top lokality v mestách a v ich okolí. Naše služby koncipujeme vždy tak, aby sme poskytli komplexný servis podľa individuálnych požiadaviek klienta. Realitná kancelária Reality & Partners, s.r.o.  spolupracuje s vybranými developermi, realitnými partnermi, advokátmi, notármi, daňovými poradcami a ďalšími spolupracovníkmi, ktorí poskytujú záruku kvalitných služieb.

Pre špecifických klientov z radov privátnych a inštitucionálnych investorov ponúkame služby pri vyhľadávaní a sprostredkovaní vhodných realitných investičných príležitostí. Okrem toho že všetko vyriešime rýchlo, profesionálne a pohotovo, sa snažíme byť najlepší aj v iných smeroch a preto Vám preplatíme kataster, znalecký posudok, a všetko vybavíme za Vás. Ak ste sa rozhodli pre naše služby, ale ešte ste nerozmýšľali ako chcete kúpu bytu financovať, aj s týmto Vám radi odborne poradíme a pomôžeme! Sprostredkujeme Vám hypotéku na konkrétnu nehnuteľnosť, spotrebný úver, stavebnú sporiteľňu a poistenie. V prípade potreby aj právne poradenstvo. Naša realitná kancelária zabezpečujeme klientom komplexné právne služby, vypracovanie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, vypracovanie znaleckých posudkov, vybavenie financovania formou hypotekárneho úveru, obhliadky nehnuteľnosti, ďalej poskytujeme klientom popredajný servis (prehlásenie energií, prítomnosť pri odovzdávaní nehnuteľnosti) a mnoho ďalších služieb.

Robíme to, čo nás baví a preto to robíme s chuťou a nadšením! 

Ponúkame pre Vás široký sortiment realitných služieb spojených s finančnými službami (bližšie informácie si pozrite na našej web stránke www.finance-partners.sk).


Cenník služieb RK : Reality & Partners, s.r.o.

Naša realitná kancelária, províziu účtuje na základe obchodu. Vždy sa však zhodneme s klientom na spoločnom riešení. Robíme to inak, ako ostatný, pretože naše služby zahŕňajú vyššiu úroveň servisu.

Samozrejme vieme zvážiť, koľko si za danú činnosť zaslúži naša spoločnosť a preto si naše úkony spolu s klientom prejdeme, bod po bode.

Výška provízie je po dohode s klientom stanovená v takejto forme:

  • Predaj nehnuteľností : 2% - 5% z predajnej ceny, presnú výšku provízie si naši makléri s vami dohodnú v závislosti od rozsahu poskytnutých služieb a jej výška bude uvedená v zmluve o sprostredkovaní.
  • Kúpa nehnuteľností : 2% - 5%, minimálne však 1.000 € z kúpnej ceny, presnú výšku provízie si naši makléri s vami dohodnú v závislosti od rozsahu poskytnutých služieb a jej výška bude uvedená v zmluve o sprostredkovaní. Pri kúpe nehnuteľnosti je však potrebné sa dohnúť na zálohe vo výške 30% z dohodnutej provízie vopred po uzatvorení zmluvy o spolupráci. Dôvod je, že makléri ktorý pre Vás pracujú, majú s tým od začiatku obchodu a spolupráce spojených veľa nákladov, či už na marketing, cestovanie, znalecký posudok, právne poradenstvo a služby pre Vás, pre klienta. Zo skúseností sa nám to potvrdilo, že je to správne riešenie a kto má Vážny záujem, nemá dôvod odstúpiť.
  • Prenájom nehnuteľností : Jeden mesačný nájom je výška provízie po uzatvorení obchodu.